Rockwall: to warto wiedzieć!

Rockwall Investments to program, który łączy kilka różnych możliwości zarabiania przez internet.
Mining kryptowalut. Trading na kryptowalutach + codzienne naliczenia. Plan matrycowy. Przeczytaj niżej jak to wszystko działa, a jeśli nasuną Ci się pytania: napisz i zapytaj 🙂 >>> Aleksandra Niedzielska, Facebook. <<<

Najważniejsze informacje:

Mining Kryptowalut tzn kupujesz tu pule do kopania kryptowalut (kontrakty już od 25 $ za 1 MH) i dzięki temu nie musisz mieć własnej koparki w domu, więc nie interesuje Cię prąd, serwis, awarie itd. Kopiesz wybrane krypto na koparkach firmy, a zyski po prostu wypłacasz sobie na swój portfel do danej kryptowaluty. I możesz w programie korzystać tylko z tej możliwości – jeśli np. inne opcje zarabiania Cię nie interesują.

Na dzisiaj możesz kupić w Rockwall  kontrakty na mining kryptowalut:
BTC,  ZCash,  ETH,  ETC,  Dash,  Ubiq,  FTO

Trading na kryptowalutach tzn. kupujesz pakiet w tzw. planie Fusion – od min. 50$, którym traderzy grają na giełdach kryptowalut (Ty nie musisz robić nic) i przez 150 dni masz z zysków z ich tradingu codzienne, zmienne naliczenia od średnio ok 1 % dziennie – do max 1,5% (oczywiście może się zdarzyć tak, że jeśli traderzy NIC nie uhandlują, to danego dnia nie otrzymasz naliczeń, i chociaż jest to sytuacja skrajna, to należy brać ją pod uwagę. Trading w planie Fusion to ciekawa opcja dla tych, którzy sami nie znają się na tradingu na kryptowalutach, ale chcieliby skorzystać i zarobić na takiej możliwości.

Matryce  3 x 3 tzn polecając program innym użytkowników (oczywiście jeśli jesteś dobrym rekrutem) budujesz tu swoje drzewko matrycowe i zyskujesz 8% prowizji z każdego zakupu matryc przez Twoich poleconych + jeśli zamkniesz całą matrycę – otrzymujesz 20-krotność jej wartości w $$$. Korzystanie z matryc nie jest obowiązkowe, aczkolwiek każdy użytkownik, który chce z programu wypłacić środki musi mieć kupioną jedną matrycę za 25$ (można powiedzieć, że jest to tzw. opłata rejestracyjna).


Dodatkowo, rozbudowany, ale i przemyślany system prowizji w programie sprawia, że jest to opcja kusząca dla tych, którzy mocno działają w marketingu. Można, ale nie trzeba 🙂

Najważniejsze pytania i odpowiedzi:

1. Jakie kryptowaluty możesz kopać w Rockwall?
Aktualnie: Bitcoin, Dash, ETH, ETC, ZcashUbiq, FuturoCoin (wkrótce kolejne nowe).
Każdy wykupiony kontrakt jest aktywny przez 730 dni (2 lata!).

2.Od jakiej kwoty można zacząć kopanie?
Od 1 kontraktu na 1 MH za 25$. 1 MH nie daje wiele, ale zawsze coś i nie musisz mieć od razu kilkunastu tysięcy złotych na własną koparkę.

3.Jak wygląda wypłata wykopanych kryptowalut?
Podajesz swój adres portfela do danej kryptowaluty (np Btc, Etc, Eth, itd) i na ten portfel przelewane jest to, co ukopiesz. Wypłata robiona jest w kopanej kryptowalucie.

4.Ile możesz zarobić na takim kopaniu?
To zależy od tego jak wiele kontraktów na MH (megahash – moc obliczeniowa do kopania) będziesz miał kupionych i jaki będzie aktualny kurs danej kryptowaluty gdy zrobisz wypłatę swojego urobku. Nie można tutaj z góry określić ile zarobisz, i czy – bo jest to zależy i od trudności kopania i od kursy danej kryptowaluty w dniu kiedy postanowisz ją sprzedać.

5.Gdzie są koparki Rockwall?
Rockwall na bieżąco kupuje koparki i karty graficzne – i ma je we własnej, fizycznej kopalni (docelowo będzie ich kilka), ale ze względów bezpieczeństwa adresy nie będą podane publicznie.  Właściciele planują również kopalnię pokazową, do której będzie można przyjechać i wszystko zobaczyć.  Więcej odpowiedzi znajdziesz na tym webinarze z adminami:

6.Czy w programie jest jakaś gwarancja zysków?
Nie. Program nie daje Ci gwarancji zysków. W planie miningu Twój zysk jest uzależniony od trudności kopania i kursu kryptowaluty, a w planie tradingu – od tego co traderzy faktycznie zarobią na giełdzie, naliczenia są wyłącznie z zysków realnych. Żadnych rzeczy bez pokrycia.

Jakkolwiek: właściciele informują, że w Planie Fusion (trading kryptowalut), jeśli po 150 dniach nie zwróci Ci się wkład (to najczarniejsza opcja), wówczas oni zwrócą Ci środki do wysokości wkładu.

7.Czy musisz polecać program?
Nie, nie musisz. Możesz wybrać dla siebie wyłącznie działanie oparte na własnych zakupach czy to w planie kopania kryptowalut, czy w Fusion.

8.Jakie są formy płatności?
Aktualnie: Bitcoin, Litecoin, Perfect Money , AdvCash.

9.Czy w programie jest tzw. reinwestycja?
Tak. Aktualnie reinwestycja dotyczy wyłącznie planu Fusion (trading na kryptowalutach) i prowizji otrzymywanych z poleconych. Wynosi ona 50% w tym 5% jest przeznaczane na balans do zakupu matryc, których jeszcze nie posiadasz (procent reinwestycji można sobie powiększyć, ale nie zmniejszyć). Docelowo reinwestycja będzie z czasem zmniejszana, ale na start jest 50%.

Przy planie kopania kryptowalut nie ma reinwestycji: wypłacasz 100% tego, co się wykopało.

10.Czy możesz dostać fakturę za kupiony mining?
Tak, możesz. Wystarczy po dokonaniu zakupu (lub co miesiąc, co kwartał, raz na koniec roku – jak Ci wygodniej) – napisać na oficjalnego maila firmy i poprosić o wystawienie faktury

11.Jakie jest minimum do wypłaty?
Minimum do wypłaty to 50$. Czas wypłaty: max 72 h.

12.Czy możesz mieć wiele kont w Rockwall?
Nie. Można mieć wyłącznie 1 konto na 1 adres IP.

13.Co ile dni są naliczenia wykopanych kryptowalut?
Aktualnie co 14 dni (we wtorki). Z czasem będą co tydzień, a docelowo codziennie.

14.Jeśli nie będzie już możliwe kopanie jakiejś kryptowaluty, to co wtedy z wykupionym kontraktem?
W tym przypadku kupiona przez Ciebie moc obliczeniowa zostanie przypisana do innej kryptowaluty, której kopanie umożliwia Rockwall.

Masz więcej pytań? Napisz:
Aleksandra Niedzielska, Facebook .