Rockwall: to warto wiedzieć!

Rockwall Investments to program, który łączy kilka różnych możliwości zarabiania przez internet. Między innymi: mining kryptowalut oraz plan Passive Income z codziennymi naliczeniami (traderzy firmy trejdują na kryptowalutach) . Może korzystać z obu opcji, lub tej, którą sam wybierzesz.

Najważniejsze informacje:

Mining Kryptowalut tzn kupujesz tu pule do kopania kryptowalut (kontrakty już od 25 $ za 1 MH) i dzięki temu nie musisz mieć własnej koparki w domu, więc nie interesuje Cię prąd, serwis, awarie itd. Kopiesz wybrane krypto na koparkach firmy, a zyski po prostu wypłacasz sobie na swój portfel do danej kryptowaluty. I możesz w programie korzystać tylko z tej możliwości – jeśli np. inne opcje zarabiania Cię nie interesują.

Na dzisiaj możesz kupić w Rockwall  kontrakty na mining kryptowalut:
BTC,  ZCash,  ETH,  ETC,  Dash,  Ubiq,  FTO

Passive Income : czyli tzw. Plan Fusion, w którym otrzymujesz codzienne naliczenia z tradingu firmy na kryptowalutach tzn. kupujesz pakiet Fusion – od min. 50$, którym traderzy grają na giełdach kryptowalut (Ty nie musisz robić nic) i przez 150 dni masz z zysków z ich tradingu codzienne, zmienne naliczenia od średnio ok 1 % dziennie – do max 1,5% (oczywiście może się zdarzyć tak, że jeśli traderzy NIC nie uhandlują, to danego dnia nie otrzymasz naliczeń, i chociaż jest to sytuacja skrajna, to należy brać ją pod uwagę. Trading w planie Fusion to ciekawa opcja dla tych, którzy sami nie znają się na tradingu na kryptowalutach, ale chcieliby skorzystać i zarobić na takiej możliwości.

Shields/Tarcze  3 x 3 tzn polecając program innym użytkowników (oczywiście jeśli jesteś dobrym rekrutem) budujesz tu swoje drzewko shields i zyskujesz 8% prowizji z każdego zakupu tarcz przez Twoich poleconych + jeśli zamkniesz całą swoją tarczę – otrzymujesz 20-krotność jej wartości w $$$. Korzystanie z tej formy zarabiania nie jest obowiązkowe.


Dodatkowo, rozbudowany, ale i przemyślany system prowizji w programie sprawia, że jest to opcja kusząca dla tych, którzy mocno działają w marketingu. Można, ale nie trzeba 🙂

Najważniejsze pytania i odpowiedzi:

1. Jakie kryptowaluty możesz kopać w Rockwall?
Aktualnie: Bitcoin, Dash, ETH, ETC, ZcashUbiq, FuturoCoin (wkrótce kolejne nowe).
Każdy wykupiony kontrakt jest aktywny przez 730 dni (2 lata!), czas aktywacji kontraktu to 20 dni.

2.Od jakiej kwoty można zacząć kopanie?
Od 1 kontraktu na 1 MH za 25$. 1 MH nie daje wiele (kopie mało), ale zawsze coś i nie musisz mieć od razu kilkunastu tysięcy złotych na własną koparkę.

3.Jak wygląda wypłata wykopanych kryptowalut?
Podajesz swój adres portfela do danej kryptowaluty (np Btc, Etc, Eth, itd) i na ten portfel przelewane jest to, co ukopiesz. Wypłata robiona jest wyłącznie w kopanej kryptowalucie.

4.Ile możesz zarobić na takim kopaniu?
To zależy od tego jak wiele kontraktów na MH (megahash – moc obliczeniowa do kopania) będziesz miał kupionych i jaki będzie aktualny kurs danej kryptowaluty gdy zrobisz wypłatę swojego urobku. Nie można tutaj z góry określić ile zarobisz, i czy – bo jest to zależy i od trudności kopania i od kursy danej kryptowaluty w dniu kiedy postanowisz ją sprzedać.

5.Gdzie są koparki Rockwall?
Rockwall na bieżąco kupuje koparki i karty graficzne – i ma je we własnej, fizycznej kopalni (docelowo będzie ich kilka), ale ze względów bezpieczeństwa adresy nie będą podane publicznie.  Właściciele planują również kopalnię pokazową, do której będzie można przyjechać i wszystko zobaczyć.  Więcej odpowiedzi znajdziesz na tym webinarze z adminami:

6.Czy w programie jest jakaś gwarancja zysków?

Nie. Program nie daje Ci gwarancji zysków. W planie miningu Twój zysk jest uzależniony od trudności kopania i kursu kryptowaluty, a w planie tradingu – od tego co traderzy faktycznie zarobią na giełdzie, naliczenia są wyłącznie z zysków realnych. Żadnych rzeczy bez pokrycia.

Jakkolwiek: właściciele informują, że w Planie Fusion (trading kryptowalut), jeśli po 150 dniach nie zwróci Ci się wkład (to najczarniejsza opcja), wówczas oni zwrócą Ci środki do wysokości wkładu – znajdziesz tą informację w firmowym FAQ i regulaminie.

7.Czy musisz polecać program?

Nie, nie musisz. Możesz wybrać dla siebie wyłącznie działanie oparte na własnych zakupach czy to w planie kopania kryptowalut, czy w Fusion.

8.Jakie są formy płatności?
Aktualnie: Bitcoin, Litecoin, Perfect Money , AdvCash.

9.Czy w programie jest tzw. reinwestycja/rezakupy?
Tak. Aktualnie rezakupy dotyczą wyłącznie planu Fusion (trading na kryptowalutach) i prowizji otrzymywanych z poleconych. Wynosi ona 40% w tym 5% jest przeznaczane na balans do zakupu tarcz, których jeszcze nie posiadasz (procent reinwestycji można sobie powiększyć, ale nie zmniejszyć). Docelowo reinwestycja będzie z czasem zmniejszana, ale na teraz jest to 40%.

Przy planie kopania kryptowalut nie ma reinwestycji: wypłacasz 100% tego, co się wykopało.

10.Czy możesz dostać fakturę za kupiony mining?
Tak, możesz. Wystarczy po dokonaniu zakupu (lub co miesiąc, co kwartał, raz na koniec roku – jak Ci wygodniej) – napisać na oficjalnego maila firmy i poprosić o wystawienie faktury. Czas oczekiwania na fakturę: ok 1-2 tygodnie.

11.Jakie jest minimum do wypłaty?
Minimum do wypłaty to 50$. Czas wypłaty: max 72 h.

12.Czy możesz mieć wiele kont w Rockwall?
Nie. Można mieć wyłącznie 1 konto na 1 adres IP.

13.Co ile dni są naliczenia wykopanych kryptowalut?
Aktualnie co 14 dni (we wtorki). Z czasem będą co tydzień, a docelowo codziennie.

14.Jeśli nie będzie już możliwe kopanie jakiejś kryptowaluty, to co wtedy z wykupionym kontraktem?
W tym przypadku kupiona przez Ciebie moc obliczeniowa zostanie przypisana do innej kryptowaluty, której kopanie umożliwia Rockwall.

Masz więcej pytań? Napisz:
Rafał Jędrowicz,
e-mail: rafi213rj@gmail.com, Facebook.