Rockwall: to warto wiedzieć!

Rockwall Investments to firma, która od 2017 roku daje użytkownikom kilka różnych możliwości zarabiania przez internet. Między innymi są to opcje: miningu kryptowalut oraz planu Passive Income (INTEGRA) z codziennymi naliczeniami pochodzącymi z wielu różnych źródeł, dzięki którym firma generuje swoje zyski . Możesz korzystać z obu tych opcji jednocześnie, lub tylko z tej, którą sam wybierzesz.

Najważniejsze informacje:

Passive Income : czyli tzw. INTEGRA, w którym otrzymujesz codzienne naliczenia z przychodów firmy pochodzących z: botów i algorytmow (35%), Masternodów (17 %), kopania POS (20%), kopania POW (20%), kopania POC (8%) tak długo, aż usługa wypracuje 140% (100% ceny za jaką ją kupiłeś + 40% zysku).

Jak to wygląda?
Kupujesz pakiet INTEGRA – za min. 50$.
Firma generuje zyski ze swoich przychodów, z czego Ty otrzymujesz codzienne naliczenia tak długo, aż Twój plan INTEGRA wypracuje dokładnie 140% (!)
Poza tym nie musisz robić nic: nie jest wymagane żadne klikanie reklam, żadne abonamenty itd.

Ważne: Firma daje Ci gwarancję na zwrot kosztów zakupu usługi Integra jeśli wciągu 250 dni (w sytuacji absolutnie skrajnej) nie odzyskasz 100% kosztów poniesionych na jej zakup. Pamiętaj jednak, że w/w gwarancja nie dotyczy sytuacji gdyby np. firma upadła (takie ryzyko jest w każdej istniejącej firmie na świecie i należy je brać zawsze pod uwagę!).

 

Mining Kryptowalut tzn kupujesz tu pule do kopania kryptowalut z konkretną moca obliczeniową (kontrakty już od 25 $ za 1 MH) i dzięki temu nie musisz mieć własnej koparki w domu, więc nie interesuje Cię prąd, serwis, awarie itd. Kopiesz wybrane kryptowaluty na koparkach firmy, a zyski po prostu wypłacasz sobie na swój portfel do danej kryptowaluty. I możesz w programie korzystać tylko z tej możliwości – jeśli np. inne opcje zarabiania Cię nie interesują.

Na dzisiaj możesz kupić w Rockwall  kontrakty na mining kryptowalut:
BTC,  ZCash,  ETH,  ETC,  Dash,  Ubiq,  FTO

Każdy kontrakt jest aktywny 730 dni, czyli kopie dla Ciebie wybraną kryptowalutę przez cale 2 lata.

Plan Shields + BOOST do miningu
To trzecia możliwość zarabiania w Rockwall Investments i jednocześnie „dopalacz” mocy miningowej, czyli tzw BOOST.
Kupując w Rockwall Shieldy (zwane inaczej tarczami) otrzymujesz od firmy konkretny produkt, zależny od kwoty za jaką kupisz taką tarczę, oraz specjalny Boost do posiadanego w firmie miningu kryptowalut.

Wystarczy, że kupisz 1 MH/S mocy obliczeniowej (za ok 25$), a otrzymasz produkty + boost w MH/S, a więc nieco więcej mocy do kopania.

UWAGA: Osoby, które nie posiadają przynajmniej 1 MH/S mocy od 26.11.2018 NIE będą mogły kupować Shieldów, czyli tarcz, ponieważ usługa SHIELD jest teraz ściśle powiązana z Boostem miningowym. Nie masz miningu = nie możesz kupować kolejnych tarcz.

Jakie produkty otrzymuje się przy zakupie Shieldów:

Shield 10 $ = Boost 0,01 % + produkt: podstawowa strona landing page
Shield 25 $ = Boost 0,015 % + produkt: banery reklamowe
Shield 50 $ = Boost 0,02 % + produkt: e-book
Shield 75 $ = Boost 0,025 % + produkt: spersonalizowane konta mailowe
Shield 100 $ = Boost 0,03 % + produkt: premium landing page w podstawowych językach
Shield 150 $  = Boost 0,035 % + produkt: premium landing page w rozszerzonych językach
Shields 200 $ = Boost 0,04 % + produkt: spersonalizowana domena

Dodatkowe opcje zarabiania na Shieldach:

1. Każdy Shield to struktura 3 x 3, czyli jeśli znajdziesz łącznie 39 osób, które zapiszą się do firmy korzystając z Twojego linka, i kupią Shield , to otrzymasz nagrodę w postaci 20-krotności danego Shielda. Dla Shielda za 10 $ będzie to zatem 200$ nagrody.
2. Zyskujesz 8% prowizji z każdego zakupu tarcz/shieldów przez Twoich bezpośrednich poleconych.

Dodatkowo, rozbudowany, ale i przemyślany system prowizji w programie sprawia, że jest to opcja kusząca dla tych, którzy mocno działają w marketingu, ale i dla początkujących. Oczywiście NIE JEST WYMAGANE polecanie firmy, ani budowanie struktur: można, ale nie trzeba 🙂

Najważniejsze pytania i odpowiedzi:

1. Jakie kryptowaluty możesz kopać w Rockwall?
Aktualnie: Bitcoin, Dash, ETH, ETC, ZcashUbiq, FuturoCoin (wkrótce kolejne nowe).
Każdy wykupiony kontrakt jest aktywny przez 730 dni (2 lata!), czas aktywacji kontraktu to 20 dni.

2.Od jakiej kwoty można zacząć kopanie?
Od 1 kontraktu na 1 MH za 25$. 1 MH nie daje wiele (kopie mało), ale zawsze coś i nie musisz mieć od razu kilkunastu tysięcy złotych na własną koparkę.

3.Jak wygląda wypłata wykopanych kryptowalut?
Podajesz swój adres portfela do danej kryptowaluty (np Btc, Etc, Eth, itd) i na ten portfel przelewane jest to, co ukopiesz. Wypłata robiona jest wyłącznie w kopanej kryptowalucie.

4.Ile możesz zarobić na takim kopaniu?
To zależy od tego jak wiele kontraktów na MH (megahash – moc obliczeniowa do kopania) będziesz miał kupionych i jaki będzie aktualny kurs danej kryptowaluty gdy zrobisz wypłatę swojego urobku. Nie można tutaj z góry określić ile zarobisz, i czy – bo jest to zależy i od trudności kopania i od kursy danej kryptowaluty w dniu kiedy postanowisz ją sprzedać.

5.Gdzie są koparki Rockwall?
Rockwall na bieżąco kupuje koparki i karty graficzne – i ma je we własnej, fizycznej kopalni (docelowo będzie ich kilka), oraz w kolokacji w różnych innych kopalniach poza Polską, ale ze względów bezpieczeństwa adresy nie będą podane publicznie.  Właściciele planują również kopalnię pokazową, do której będzie można przyjechać i wszystko zobaczyć.

6.Czy w programie jest jakaś gwarancja zysków?

Nie. Program nie daje Ci gwarancji zysków. W planie miningu Twój zysk jest uzależniony od trudności kopania i kursu kryptowaluty (a to są rzeczy zmienne), a w planie Integra – od przychodów firmy na wskazanych wyżej źródłach. Żadnych rzeczy bez pokrycia.

Jakkolwiek: Firma daje Ci gwarancję na zwrot kosztów zakupu usługi Integra jeśli wciągu 250 dni (w sytuacji absolutnie skrajnej) nie odzyskasz 100% kosztów poniesionych na jej zakup. Pamiętaj jednak, że w/w gwarancja nie dotyczy sytuacji gdyby np. firma upadła (takie ryzyko jest w każdej istniejącej firmie na świecie i należy je brać zawsze pod uwagę!).

event Rockwall

7.Czy musisz polecać program?

Nie, nie musisz. Możesz wybrać dla siebie wyłącznie działanie oparte na własnych zakupach czy to w planie kopania kryptowalut, czy w Fusion.

8.Jakie są formy płatności?
Aktualnie: Bitcoin, Litecoin, Perfect Money , AdvCash.

9.Czy w firmie jest tzw. reinwestycja/rezakupy?
Tak. Aktualnie rezakupy dotyczą wyłącznie planu INTEGRA  i prowizji otrzymywanych z poleconych. Rezakupy wynoszą  40% w tym 5% jest przeznaczane na balans do zakupu Shields, których jeszcze nie posiadasz (procent rezakupów można sobie powiększyć, ale nie można zmniejszyć). Docelowo rezakupy będą co do procentu zmniejszane, ale na teraz jest to 40%.

Przy planie kopania kryptowalut nie ma obowiązku rezakupów: wypłacasz 100% tego, co się wykopało.

10.Czy możesz dostać fakturę za kupiony mining?
Tak, możesz. Wystarczy po dokonaniu zakupu (lub co miesiąc, co kwartał, raz na koniec roku – jak Ci wygodniej) – napisać na oficjalnego maila firmy i poprosić o wystawienie faktury. Czas oczekiwania na fakturę: ok 1-2 tygodnie.

11.Jakie jest minimum do wypłaty?
Minimum do wypłaty to 50$. Czas wypłaty: max 72 h.

12.Czy możesz mieć wiele kont w Rockwall?
Nie. Można mieć wyłącznie 1 konto na 1 adres IP.

13.Co ile dni są naliczenia wykopanych kryptowalut?
Aktualnie co 14 dni. Z czasem będą co tydzień, a docelowo codziennie.

14.Jeśli nie będzie już możliwe kopanie jakiejś kryptowaluty, to co wtedy z wykupionym kontraktem?
W tym przypadku kupiona przez Ciebie moc obliczeniowa zostanie przypisana do innej kryptowaluty, której kopanie umożliwia Rockwall.

Masz więcej pytań? Napisz:
Rafał Jędrowicz,
e-mail: rafi213rj@gmail.com, Facebook.